
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Positions | 4 |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Gender | Female |
| Packaging | Bag |
| Termination | Snap in |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 3 mm |
Stock: 3
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08861
Ext.Price$0.08861
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08861 | $0.08861 |
| 10 | $0.07913 | $0.79130 |
| 50 | $0.07066 | $3.53300 |
| 100 | $0.06519 | $6.51900 |
| 500 | $0.06014 | $30.07000 |
| 1000 | $0.05548 | $55.48000 |
| 3000 | $0.05156 | $154.68000 |
| 5000 | $0.04792 | $239.60000 |
